Zapachniało, zajaśniało … i jest !!!

Wreszcie przyszła i od razu przyniosła zastrzyk energii ! Nawet zagorzałym zwolennikom zimowej aury 21 marca wyraźnie dopisywał lepszy humor. Wiosenne szaleństwo opanowało wszystkich i przyniosło niemało emocji. Zwłaszcza podczas pokazu: po czerwonym dywanie dumnie kroczyły, były też niesione czy wiezione … Wiosny. Ich stroje zachwycały, na pewno wielu projektantów mody znalazłoby tu wiele inspiracji. A ponieważ wygrała tylko jedna (BRAWA dla I c za wspaniały debiut) , dalej obserwowaliśmy przebudzenie ducha rywalizacji sportowych. Konkurencje na pierwszy rzut oka wydawały się proste, ale trzeba było jednak nieźle walczyć, żeby zdobyć tytuł najbardziej usportowionej klasy w szkole. Na podium ostatecznie uplasowali się :

I miejsce klasa III b

II miejsce klasa II a