Jest godzina

Do końca roku szkolnego pozostało: 122 dni

ZOBACZ TAKŻE

Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu:

dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada

Jak co roku, w połowie czerwca, społeczność szkolna spotkała się na apelu, aby podsumować konkursy oraz pracę, osiągnięcia i aktywność uczniów klas III w trakcie nauki w gimnazjum. Wręczono wiele nagród, była radość i chwile wzruszenia...

Konkurs Języka Niemieckiego dla Klas I

Łukasz Kaniecki (I b) - I miejsce

Mikołaj Gralewski i Kacper Paczkowski (I b) - II miejsce

Aleksandra Borkowska (I a) - III miejsce

Konkurs "Moja ulubiona postać historyczna"

Jakub Frydrych i Daniel Kowalczyk (I b) - I miejsce

Szymon Kozłowski (I b) - II miejsce

Agata Buła i Wiktoria Borkowska (I a) - III miejsce

Konkurs "Źródła historyczne bogactwem kulturowym narodu"

Alicja Bedyk (III c) i Wiktoria Kowalska (III c)

Najlepsze biolożki - ekolożki

Katarzyna Drażba (III a), Alicja Bedyk (III c), Wiktoria Kowalska (III c)

Konkurs biologiczno - plastyczny "Mój ulubiony owad"

Agata Wernik (II d) - I miejsce

Weronika Kowalska (I a) - II miejsce

Jakub Kieszkowski (I b) - III miejsce

Alicja Bedyk (III c) i Aleksandra Borkowska (I a) - wyróżnienie

Konkurs matematyczny dla klas I

Szymon Kowalski (I a) - I miejsce

Łukasz Kaniecki (I b) - II miejsce

Kacper Fus (I a) - III miejsce

Nagrodzeni za konkursy fizyczne:

Agata Wernik (II d), Wiktor Górski (II a), Bartosz Gałecki (II b) 

Dzielni wolontariusze

Katarzyna Drażba (III a), Natalia Milewska (III a), Magda Sikorska (III a), Paulina Jackowska (III a), Weronika Tarka (III a), Kacper Kłys (III b), Wiktoria Kowalska (III c), Kasia Michalik (III c)

Pracownicy SU

Tomasz Ziarkowski (III a), Ilona Wojtalewicz (III a), Kacper Koncki (III a), Tymoteusz Pietracho (III a), Kordian Chabowski (III a), Ada Markowska (III b), Kacper Kłys (III b), Weronika Król (III b), Dominika Balcerzak (III b), Alicja Bedyk (III c), Wiktoria Kowalska (III c), Kasia Michalik (III c)

Poczet Sztandarowy

Katarzyna Drażba (III a), Alicja Bedyk (III c), Wiktoria Kowalska (III  c), Adrianna Markowska (III b), Kacper Koncki (III a), Tymoteusz Pietracho (III a), Tomasz Ziarkowski (III a)

"Maskowicze"

Katarzyna Drażba (III a), Weronika Tarka (III a), Tymoteusz Pietracho (III a), Mikołaj Robak (III a), Weronika Król (III b), Kacper Kłys (III b), Alicja Bedyk (III c), Weronika Dolecka (III c)

Zespół "Uranos"

Weronika Tarka (III a), Kacper Koncki (III a), Tymoteusz Pietracho (III a), Maria Czajkowska (III b), Nina Zielińska (III b) 

Wyróżnieni za sport

Magda Sikorska (III a), Karina Olejniczak (III a), Ilona Wojtalewicz (III a), Karolina Tarka (III a), Natalia Milewska (III a), Dominika Jankowska (III a), Tomasz Ziarkowski (III a), Artur Kowalczyk (III a), Adrian Szambelan (III a), Dariusz Olczyk (III a)

Gratulujemy wszystkim i życzymy wielu sukcesów !

ZDJĘCIA