Jest godzina

Do końca roku szkolnego pozostało: 125 dni

ZOBACZ TAKŻE

Brawa dla dziewczyn !

    Trwające od początku roku szkolnego rozgrywki zgromadziły w całym kraju kilka tysięcy zespołów. Celem jest udział w wielkim finale, który odbędzie się na warszawskim Torwarze pod koniec października.

    17 września, podczas I etapu (eliminacje gminne), rewelacyjne wyniki uzyskała drużyna dziewcząt naszego gimnazjum (kategoria II dziewczęta starsze 2002/2003) zajmując I miejsce. Awans do eliminacji wojewódzkich był dla zespołu dużym osiągnięciem. Ale jak się okazało, nie był to koniec sukcesów. W Płocku dziewczyny pokonały: Gwiazdy Gostynin, Gimnazjum Proboszczewice i Gimnazjum Zawidz, a zremisowały z Gimnazjum w Mochowie. Taki wynik dał im ponownie I miejsce oraz awans do finału wojewódzkiego w Warszawie. Na tym etapie nasza drużyna nie grała jeszcze nigdy!

    30 września gimnazjalistki reprezentowały szkołę oraz rejon płocki na boisku Praga  - Warszawa. Walka czterech teamów była zaciekła. III miejsce nie dało co prawda kolejnego awansu, ale możliwość gry z zawodniczkami klubowymi i sprawdzenie swoich możliwości to cenna lekcja dla naszych piłkarek.

ZDJĘCIA - TURNIEJ W GĄBINIE

ZDJĘCIA - TURNIEJ W PŁOCKU I W WARSZAWIE