Jest godzina

Do końca roku szkolnego pozostało: 120 dni

ZOBACZ TAKŻE

Warto pracować...

    We wtorek, 16 czerwca, podsumowano bieżące konkursy oraz pracę, osiągnięcia i aktywność uczniów klas III w trakcie nauki w gimnazjum. Wręczono nagrody, a było ich niemało !!! Mamy zdolną i chętną do wszelkich działań młodzież. Gratulujemy wszystkim i życzymy nadal wielu sukcesów !

Konkurs Języka Niemieckiego dla Klas I:

Julia Chabowska (I a) - I miejsce

Jakub Makowski (I b) - II miejsce

Kasia Zajączkowska (I a) i Ada Rutkowska (I b) - III miejsce

Konkurs historyczny "Moja ulubiona postać historyczna":

Julia Chabowska (I a), Kasia Zajączkowska (I a), Maja Kapturowska (I a) - I miejsce

Agata Wernik (I d), Justyna Wiśniewska (I d) - II miejsce

Sebastian Buczyński (I a), Mateusz Jurkiewicz (I a) - III miejsce

Konkurs fotograficzny "Zaćmienie słońca":

Kasia Drażba (II a) - I miejsce

Karolina Kowalska (III b) - II miejsce

Weronika Król (II b) - III miejsce

Nagrodzeni za konkursy fizyczne:

Julita Frątczak (III a), Karolina Kowalska (III  b), Ewelina Olejniczak (III b), Weronika Szymańska (III a), Grzegorz Ryfa (III b), Patryk Kamiński (III b), Jan Galiński (III b)

Najlepsze czytelniczki:

Patrycja Chrząszczewska (III c), Kinga Wachowicz (III c), Natalia Górska (III c)

Nagrodzone za konkursy religijne:

Patrycja Chrząszczewska (III c)

Kinga Wachowicz (III c)

Dzielni wolontariusze:

Michalina Matusiak (III a), Wiktoria Kiełbasa (III a), Ola Kowalska (III b), Karolina Kowalska (III  b), Dorota Bujakowska (III a), Iza Urbańska (III b), Weronika Szymańska (III a), Julita Frątczak (III a), Agata Milczarek (III b).

Pracownicy SU:

Maciek Cybart (III a), Weronika Szymańska (III a), Magda Modliborska (III c), Wojciech Bedyk (III a), Karolina Kowalska (III  b), Agata Milczarek (III b),  Julita Frątczak (III a),  Gosia Wasiak (III c), Zuzia Łoska (III a).

Najlepsze plastyczki:

Michalina Matusiak (III a) i Magda Gałecka (III a) - niestety na apelu nieobecna :(

Poczet Sztandarowy:

Weronika Szymańska (III a), Magda Modliborska (III c), Karolina Kowalska (III  b), Maciek Cybart (III a) oraz Mada Gałecka (III a) i Piotr Szabliński (III a) - nieobecni na apelu.

"Maskowicze":

Ilona Dyszkiewicz (III a), Weronika Szymańska (III a), Wiktoria Kiełbasa (III a), Maciek Cybart (III a), Zuzia Łoska (IIIa), Bartek Bardyszewski )III a), Kacper Ziarkowski (III a) oraz Piotr Szabliński (III a) - nieobecny.

Zespół "Uranos":

Maciek Cybart (III a), Wiktoria Kiełbasa (III a), Weronika Pietrzak (III a), Weronika Szymańska (III a), Ilona Dyszkiewicz (III a) oraz Magda Gałecka (III a) i Piotr Szabliński (III a) - nieobecni.

Najlepsze biolożki - ekolożki:

Karolina Kowalska (III b), Magda Modliborksa (III c) i Magda Gałecka (III a) - nieobecna.

Wyróżnieni za sport:

Przemek Frydrych, Weronika Pietrzak, Dominik Ryfa, Wiktoria Kiełbasa, Ilona Dyszkiewicz, Michalina Matusiak, Zuzia Łoska, Weronika Szymańska, Wojciech Bedyk - wszyscy z klasy III a oraz Magda Gałecka - nieobecna.


Wręczono także dyplomy i słodkości za rozgrywki sportowe z okazji Dnia Dziecka.

ZDJĘCIA