,,Kraj lat dziecinnych!
On zawsze zostanie
Święty i czysty jak pierwsze kochanie (...)
Kraje dzieciństwa, gdzie człowiek po świecie
Biegł jak po łące, a znał tylko kwiecie
Miłe i piękne.
"

Tym razem w szkole również nie zabrakło atrakcji. Okazja była szczególna - Dzień Dziecka! I chociaż większość uczniów już się za dzieci nie uważa, mimo to chętnie wzięli udział w przygotowanych specjalnie dla nich turniejach sportowych.

,,Świętowanie” rozpoczęliśmy od siatkówki dziewcząt. Swoją mistrzowską grę zaprezentowały uczennice kl. III a i to one zdobyły I miejsce. Druga lokata należy do II a, a III miejsce do mieszanej drużyny z klas I b i d.

Jednocześnie na Orliku swoje „popisy” w piłce nożnej pokazali chłopcy. Tu także bezkonkurencyjne okazały się klasy sportowe: I miejsce – II a, II miejsce – III a, III miejsce – I a.

Humory dopisywały nawet przegranym, bo wszystko łączyła zdrowa rywalizacja i wesoła zabawa.

A atrakcja dnia dodatkowo zintegrowała wszystkich, bo uroczystość zakończył piknik: kiełbaski, słodycze …