III Festiwal Piosenki Turystycznej

Pozytywnie i wiosennie nastrojeni gimnazjaliści z powiatów płockiego, sierpeckiego, płońskiego, gostynińskiego i sochaczewskiego (w sumie 30 wykonawców - solistów i zespołów) spotkali się po raz trzeci na Festiwalu Piosenki Turystycznej Rajdowe Buty w Wyszogrodzie. Piękna, słoneczna pogoda, fantastyczne humory oraz ciepła atmosfera sprawiły, że rywalizacja stała się przede wszystkim wspólnym, radosnym muzykowaniem.

Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie. Zespół URANOS nagrodzono wyróżnieniem za piosenkę "Bieszczadzki blues", a Julia Jasińska otrzymała III miejsce za "Blues od niechcenia" - obie piosenki z repertuaru grupy Wołosatki.

Do sukcesu przyczynił się akompaniament na żywo - wysoko punktowany podczas przeglądu -  w wykonaniu: Piotrek Szabliński - gitara basowa, Kacper Koncki - gitara akustyczna, Michał Brodowski - gitara klasyczna, Mateusz Zawadzki - akordeon.

Gratulujemy!