Siatkówka to nie tylko gra, to styl życia

Drużyna dziewcząt i chłopców zaprezentowała się podczas tegorocznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Obie grupy podeszły do turnieju z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Pokazały zaciętą rywalizację oraz walkę o każdą piłkę. Mimo przegranych, zasłużyli na BRAWA za ducha walki i emocje, jakich dostarczyli wszystkim do końca rozgrywek.

Oto wyniki poszczególnych spotkań:

4.02.2015r. – w spotkaniu z drużynami z Dobrzykowa (etap gminny) dziewczyny z naszego gimnazjum wygrały 2:0, natomiast chłopcy przegrali 0:2

6.02.2015r. – do etapu rejonowego zakwalifikowały się dziewczyny, które wygrały z drużyną z Łącka 2:1

13.02.2015r. – w powiatowych rywalizacjach, przeprowadzonych w Słupnie, po interesujących spotkaniach, dziewczyny przegrały 1:2 z zespołem z Małej Wsi, a także 0:2 z zespołem z Bielska. W ostatecznej klasyfikacji zajęły V miejsce.