Poezja Juliana Tuwima

Nasi uczniowie zdominowali rywalizację w kategorii KONKURS POEZJI RECYTOWANEJ I ŚPIEWANEJ w interpretacji utworów Juliana Tuwima. Laureatkami zostały: Oliwia Bedyk (III b) plasując się na I miejscu z wierszem "Czyhanie na Boga" oraz Iza Jabłońska (III a) zajmując III miejsce  po wykonaniu piosenki pt.: "Tomaszów". Dziewczyny wyłoniono spośród blisko 30 uczestników reprezentujących gimnazja z Mochowa, Rypina, Słupna, Siecienia, Sierpca, Brudzenia, Dobrzykowa i Płocka.

GRATULUJEMY również pozostałym uczestnikom konkursu: Julii Reńdzie (III c), Paulinie Chmieleckiej (III d) i Weronice Szymańskiej (II a), które świetnie reprezentowały naszą szkołę a także Mariuszowi Sikorze (III b) i Mateuszowi Młodziejewskiemu  (III a) za rewelacyjny akompaniament.

TAK ZAŚPIEWAŁA IZA

TAK ZAŚPIEWAŁA JULKA