Festiwal Piosenki Patriotycznej

Na V Gminnym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej, zorganizowanym 16 listopada z okazji Święta Szkoły w Szkole Podstawowej im. Andrzeja Małkowskiego w Szczawinie Kościelnym, triumfowali nasi uczniowie.

Zespół wokalny URANOS zaprezentował się z piosenkami „Niepodległość”, „Matko o twarzy czarnej” i utorował sobie drogę do II miejsca. Dziewczyny zaśpiewały fantastycznie! Na sukces zespołu zapracowali także fenomenalni gitarzyści: Mariusz Sikora (klasa III b) i Mateusz Młodziejewski (klasa III a). Aranżacje utworów oraz ich wykonanie zyskały uznanie jurorów.

Solowy występ Izy Jabłońskiej (klasa III a) z piosenkami „Wolność” i „Taki kraj” stał się bezkonkurencyjny. Uczennica zdobyła GRAND PRIX festiwalu i swoim występem uświetniła popołudniowe uroczystości Święta Szkoły.

POSŁUCHAJ IZY

POSŁUCHAJ ZESPOŁU URANOS