Jest godzina

Do końca roku szkolnego pozostało: 125 dni

ZOBACZ TAKŻE

Najlepsi uczniowie

ROK SZKOLNY 2015 / 2016

KLASYFIKACJA ROCZNA

 

UCZNIOWIE NAGRODZENI STYPENDIUM MOTYWACYJNYM

Średnia ocen od 5,00 do 5,47

Agata Wernik kl. II d                        

Łukasz Kaniecki kl. I b                    

Maria Czajkowska  kl. III b             

Wiktoria Kowalska kl. III c             

Aleksandra Borkowska kl. I a       

Katarzyna Drażba kl. III a               

Weronika Janiszewska kl. I a        

Tymoteusz Pietracho   kl. III a       

Alicja Bedyk kl. III c                       

Łukasz Chojnacki kl. I a                 

 

Bartosz Gałecki kl. II b                  

                                                                                                                 

RANKING KLAS

1.

I a

3,97

2.

 

 

3.

 

 

4.

I b

3,35

5.

 

 

6.

 

 

7.

 

 

8.

 

 

9.

 

 

10.

II c

 

 

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ

Imię i nazwisko

klasa

średnia

zachowanie

 

Agata Wernik                 

Łukasz Kaniecki            

Maria Czajkowska         

Wiktoria Kowalska        

Aleksandra Borkowska 

Katarzyna Drażba         

Weronika Janiszewska   

Tymoteusz Pietracho      

Alicja Bedyk,                    

Łukasz Chojnacki                    

Bartosz Gałecki              

Adrianna Markowska    

 Nina Zielińska               

Julia Łopińska               

Ziarek Martyna              

Kacper Koncki              

Kacper Chabowski        

Zuzanna Buła                 

Szadkowski Bartłomiej  

Julia Chabowska

Karolina Piotrowska      

Adam Gościniak             

Martyna Chojnacka

Maja Kapturowska          

Jakub Makowski            

Weronika Król               

Agata Buła                    

 

Szymon Kowalski            

 

II d             

I b              

III b 

III c            

I a               

III a  

I a               

III a  

III c            

I a               

II b             

III b 

III b 

I a               

I c               

III a  

I a               

II b             

I c               

II a   

II b   

I b              

I c               

II a             

II b             

III b 

I a               

I a                

 

5,47 

5,29  

5,27  

5,20  

5,14  

5,13  

5,07  

5,07  

5,07  

5,00  

5,00  

4,87  

4,87

4,86  

4,79  

4,73  

4,71  

4,67  

4,64  

4,60  

4,60

4,57 

4,57  

4,53  

4,53  

4,53  

4,50  

4,50   

 

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe,

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

 

 

DYPLOM WZOROWEGO UCZNIA OTRZYMALI:

Klasa I a

Aleksandra Borkowska                      

Weronika Janiszewska   

Julia Łopińska                        

Łukasz Chojnacki                                 

Klasa I b

Łukasz Kaniecki       

Adam Gościniak                         

Klasa I c

Martyna Ziarek                                

Martyna Chojnacka    

Bartłomiej Szadkowski                        

Klasa II b

Bartosz Gałecki                               

Klasa II d

Agata Wernik     

Klasa III a

Katarzyna Drażba                                  

Tymoteusz Pietracho                            

Klasa III b

Maria Czajkowska

Ada Markowska 

Nina Zielińska                                  

Klasa III c

Wiktoria Kowalska 

Alicja Bedyk                      

 

 

GRATULUJEMY !!!